هتل دیاموند بیچ آنتالیا

درباره هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا هتلی مجلل و 4 ستاره در منطقه سیده آنتالیا می باشد و در ساحل دریای مدیترانه واقع شده است. این هتل تا ساحل تنها 350 متر فاصله دارد.

فاصله هتل دیاموند بیچ آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 55 کیلومتر و با مرکز شهر 17 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا دارای اتاق های زیبا و مدرنی می باشد که از امکانات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند. اتاق های هتل به اتاق های استاندارد ، اتاق های خانوادگی ، اتاق های دوبلکس تقسیم بندی می شوند.

امکانات اتاق های هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مینی بار ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع ، بالکن با چشم اندازی زیبا و ....

diamond5jpg.jpg

diamond4jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل دیاموند بیچ آنتالیا می توان به استخر ، سونا ، حمام ترکی ، آبگرم ، سرسره های آبی ، سالن بدنسازی ، اتاق ماساژ و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

diamond2jpg.jpg

خدمات و دیگر امکانات هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات خشکشویی ، پارکینگ و .....

رستوران هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی ، مدیترانه ای ، عثمانی و ...... در این رستوران ها برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود.

 diamond1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل نشیرا آنتالیا

nashira1jpg.jpg

درباره هتل نشیرا آنتالیا :

هتل نشیرا آنتالیا از هتل های خوب و لوکس منطقه سیده آنتالیا می باشد. این هتل مجلل جزء هتل های 4 ستاره به شمار می آید. هتل نشیرا آنتالیا در سال 2013 میلادی برای گردشگران تور آنتالیا مورد بازسازی قرار گرفته است.

فاصله هتل نشیرا آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل نشیرا آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 70 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 60 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل نشیرا آنتالیا :

هتل نشیرا آنتالیا دارای 478 اتاق لوکس می باشد که اتاق ها با رنگ های دلنشین و دکوراسیون مدرن برای گردشگران تور آنتالیا طراحی شده اند. همچنین اتاق ها از امکانات خوبی برخوردار می باشند. اتاق های هتل به اتاق های استاندارد ، اتاق های خانوادگی ، اتاق های دوبلکس ، اتاق ویژه معلولین تقسیم بندی می شوند.

امکانات اتاق های هتل نشیرا آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع ، وای فای ، صندوق امانات و ......

nashira7jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل نشیرا آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل نشیرا آنتالیا می توان به والیبال ساحلی ، زمین تنیس ، استخر ، جکوزی ، زمین بازی مخصوص کودکان ، ورزش های آبی ، 4 عدد پارک آبی به همراه 27 سرسره آبی ، اتاق ماساژ ، حمام ترکی ، سالن تناسب اندام  ، ساحل اختصاصی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

خدمات و دیگر امکانات هتل نشیرا آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، سالن زیبایی و .... 

nashira3jpg.jpg

nashira4jpg.jpg

nashira8jpg.jpg

رستوران ها و کافه بارهای هتل نشیرا آنتالیا :

رستوران اصلی هتل نشیرا آنتالیا با گنجایش 1000 نفر آماده پذیرایی از گردشگران تور آنتالیا با انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... می باشد. همچنین هتل دارای 5 رستوران آلاکارته می باشد که استفاده از این رستوران ها با رزرو قبلی امکان پذیر می باشد. گردشگران تور آنتالیا می توانند در کافه بارهای هتل انواع نوشیدنی های گرم و سرد را سرو کنند.

 nashira5jpg.jpg

nashira6jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل سارپ بلک آنتالیا

sarp1jpg.jpg

درباره هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا از هتل های خوب و 4 ستاره منطقه بلک آنتالیا می باشد. این هتل در سال 2014 میلادی برای گردشگران تور آنتالیا بنا شده است.

فاصله هتل سارپ بلک آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل سارپ بلک آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 25 کیلومتر و با مرکز شهر 35 کیلومتر و با ساحل تنها 16 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا در 4 طبقه و 65 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها از امکانات و تجهیزات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل سارپ بلک آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، وای فای ، مینی بار ، سیستم تهویه هوا ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، صندوق امانات و ......

sarp2jpg.jpg

sarp3jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل سارپ بلک آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل سارپ بلک آنتالیا می توان به استخرروباز و سرپوشیده ، سونا ، جکوزی ، حمام ترکی ، اتاق ماساژ ، ورزش های آبی ، باشگاه تناسب اندام ، زمین بازی  و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

sarp5jpg.jpg

 دیگر امکانات و خدمات هتل سارپ بلک آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات نگهداری از کودکان و .....

رستوران هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا دارای رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی و بین المللی و ..... در این رستوران برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود.

 sarp4jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

palm7jpg.jpg

درباره هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا هتلی زیبا و 4 ستاره می باشد که در مرکز شهر آنتالیا که به ترکیش ریورا معروف می باشد قرار گرفته است. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و گردشگری هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور آنتالیا می باشد.

فاصله هتل لاتانیا پالم آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا تا فرودگاه 8 کیلومتر و با ایستگاه اتوبوس 10 کیلومتر و با منطقه لارا 7 کیلومتر و با موزه آنتالیا 8 کیلومتر و با مرکز خرید 5 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا در مجموع دارای 86 اتاق می باشد که دارای 74 اتاق استاندارد و 11 سوئیت و 1 اتاق خاص مجهز می باشد. همه اتاق های هتل از امکانات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، وای فای ، تخت خواب ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و .....

palm3jpg.jpg

palm4jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا دارای امکانات رفاهی و تفریحی از قبیل سالن تناسب اندام ، حمام ترکی ، سونا ، اتاق بخار ، جکوزی و .... برای گردشگران تور آنتالیا می باشد.

palm5jpg.jpg

palm6jpg.jpg

رستوران ها و کافه بارهای هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... در این رستوران ها برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین گردشگران می توانند در کافه بارهای هتل نوشیدنی های دلخواه خود را سرو کنند.

 palm1jpg.jpg

 palm2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

هتل گرند میرامور آنتالیا

grandmiramor5jpg.jpg

درباره هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا هتلی شیک و 4 ستاره در منطقه کمر آنتالیا می باشد. این هتل تا ساحل 250 متر فاصله دارد. از امتیازات هتل قیمت مناسب آن نسبت به دیگر هتل های واقع در منطقه کمر آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا نیز می باشد. در ضمن خدمات هتل به صورت all می باشد.

فاصله هتل گرند میرامور آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل گرند میرامور آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 60 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 45 کیلومتر و 4 کیلومتر تا مرکز شهر کمر فاصله دارد. 

امکانات هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا در 3 طبقه و 314 باب اتاق را در برگرفته است. همه اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و امکانات پیشرفته برای گردشگران تور آنتالیا طراحی شده اند.

امکانات اتاق های هتل گرند میرامور آنتالیا :

تلویزیون ، سیستم تهویه مطبوع ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ........

grandmiramor2jpg.jpg

grandmiramor6jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا دارای امکانات رفاهی از قبیل باشگاه تناسب اندام ، زمین تنیس ، زمین بازی مخصوص کودکان ، استخر ، سونا ، اتاق ماساژ ، حمام ترکی ، پارک آبی ، ساحل اختصاصی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا می باشد.

grandmiramor1jpg.jpg

grandmiramor7jpg.jpg

دیگر امکانات و خدمات هتل گرند میرامور آنتالیا :

پارکینگ ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، پذیرش 24 ساعته ، سالن زیبایی ، خدمات شاتل ، کارکنان مسلط به چند زبان و .....

رستوران ها و کافی شاپ های  هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا دارای رستوران و کافه بارهای متعددی می باشد که گردشگران تور آنتالیا می توانند در این رستوران ها انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... را سفارش داده و سرو کنند.

 grandmiramor8jpg1.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل رویال تاج محل آنتالیا

درباره هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا جزء دسته هتل های 4 ستاره منطقه سیده آنتالیا می باشد که در سال 2015 میلادی در زمینی به وسعت 40.000 مترمربع برای گردشگران تور آنتالیا بنا گردیده است. اطراف این هتل را باغ های سرسبز و منظره ای زیبا احاطه کرده است که زیبایی هتل رویال تاج محل آنتالیا را دو چندان کرده است. 

فاصله هتل رویال تاج محل آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل رویال تاج محل آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها 48 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 70 کیلومتر و با مرکز شهر سیده تنها 7 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا در مجموع 450 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها لوکس و بزرگ بوده و با دکوری خاص طراحی شده اند. در ضمن اتاق ها دارای بالکن می باشند که چشم اندازی زیبا دارند. اتاق های هتل رویال تاج محل آنتالیا از امکانات ویژه ای برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل رویال تاج محل آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، وای فای ، سیستم تهویه مطبوع ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، مینی بار ، سشوار و ..... 

royaltajmahal4jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا دارای امکانات تفریحی از قبیل سالن تناسب اندام ، والیبال ساحلی ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده و روباز ، سینما ، زمین بازی مخصوص کودکان ، اتاق ماساژ ، پارک آبی و .... برای گردشگران تور آنتالیا نیز می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل رویال تاج محل آنتالیا :

صرافی ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، پارکینگ ، فروشگاه ، سالن زیبایی و ...... 

رستوران های هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که در این رستوران ها انواع غذاهای ایتالیایی ، دریایی ، اروپایی ، بین المللی ، هندی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. 

 royaltajmahal5jpg.jpg

 royaltajmahal6jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید

 

هتل بلکون آنتالیا

belkonan1jpg.jpg

هتل بلکون آنتالیا هتلی زیبا و شیک می باشد که 4 ستاره و در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است. این هتل در زمینی به مساحت 10 هکتار برای گردشگران تور آنتالیا بنا گردیده است. هتل بلکون آنتالیا تا فرودگاه 30 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 35 کیلومتر فاصله دارد. همچنین این هتل دارای ساحل اختصاصی برای گردشگران تور آنتالیا می باشد و تا ساحل دریای مدیترانه تنها 22 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل بلکون آنتالیا :

هتل بلکون آنتالیا در مجموع 182 اتاق را در برگرفته است که همه اتاق ها با رنگ های گرم طراحی شده اند و از امکانات خوبی برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، مبلمان ، تلویزیون ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و .... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد. همچنین اتاق ها دارای بالکن می باشند که نمایی زیبا از منطقه بلک به چشم می خورد. در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و.... برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود. از امکانات رفاهی و تفریحی هتل بلکون آنتالیا می توان به میز تنیس ، میز بیلیارد ، استخر ، سونا ، آبگرم ، زمین بازی مخصوص کودکان و ..... برای توریست های تور آنتالیا اشاره کرد. در ضمن خدمات هتل بلکون آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا به صورت all ارائه می شود. 

دیگر امکانات و خدمات هتل بلکون آنتالیا :

پارکینگ ، پذیرش 24 ساعته ، کافه ، سالن ماساژ و ..... 

 belkonan2jpg.jpg

 belkonan5jpg.jpg

belkonan4jpg.jpg

belkonan3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل گلدن رینگ آنتالیا

هتل گلدن رینگ آنتالیا یکی از هتل های لوکس و 4 ستاره شهر آنتالیا می باشد. این هتل برای گردشگران تور آنتالیا از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. هتل گلدن رینگ آنتالیا در مجموع 80 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها دارای امکاناتی می باشند. از جمله این امکانات می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم و .... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین هتل گلدن رینگ آنتالیا دارای امکانات رفاهی از جمله استخر ، سونا ، زمین تنیس ، سالن تناسب اندام ، زمین بازی مخصوص کودکان و ..... برای توریست های تور آنتالیا می باشد. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن رینگ آنتالیا :

کافی نت ، کافی شاپ ، امکانات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی ، فروشگاه ، پارکینگ و .....

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیاو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد این هتل زیبا در سال 2003 میلادی تاسیس شده و در سال 2005 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است .

امکانات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

هتل آکا کارلوس آنتالیا دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده و به ویژه اتاق مخصوص معلولین می باشد. گردشگران تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت و استراحت خود را در سالن بیلیارد ، سالن ماساژ سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ، اتاق بخار و ....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا هتلی 4 ستاره و در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد. این هتل با فرودگاه آنتالیا تنها 53 کیلومتر فاصله دارد. هتل لیمزبونادآ به دلیل نزدیکی به ساحل توجه توریست های تور آنتالیا زیادی را به خود جلب کرده است.

امکانات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا

هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا در مجموع دارای 109 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تلویزیون صفحه تخت ، مبلمان نرم ، وای فای و .... می باشند. گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای دریایی ، گیاهی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. از جمله امکاناتی که هتل لیمز بونادآ برای توریست های تور آنتالیا در نظر گرفته است می توان به سالن بدنسازی ، سونا و استخر ، میز بیلیارد و تنیس و همچنین زمین بازی مخصوص کودکان نیز اشاره کرد. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل لیمزبونادآ کمر آنتالیا :

پذیرش شبانه روزی ، گاو صندوق ، فروشگاه ، حمام ترکی ، کافی شاپ و ...

 

 

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل گرند وایکینگ کمر آنتالیا

هتل گرند وایکینگ کمرآنتالیا یکی از بهترین هتل های 4 ستاره منطقه کمر شهر آنتالیا می باشد. این هتل لوکس و زیبا در سال 2003 میلادی برای گردشگران و توریست های تور آنتالیا افتتاح شده است. هتل گرند وایکینگ تا فرودگاه آنتالیا 65 کیلومترو 600 متر با دریای کمر فاصله دارد. همچنین این هتل دارای ساحل خصوصی به مساحت 900 متر می باشد. 

 امکانات هتل گرند وایکینگ کمرآنتالیا :

هتل گرند وایکینگ کمرآنتالیا دارای 100 اتاق می باشد. همه اتاق های هتل مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، مینی بار و ... می باشند. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای توریست های تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین گردشگران عزیز تور آنتالیا می توانند در سالن بدنسازی هتل به ورزش بپردازند. هتل گرند وایکینگ کمرآنتالیا یک اتاق بازی پینگ پونگ برای بزرگسالان و استخر و زمین بازی مخصوص کودکان برای گردشگران تور آنتالیا مهیا کرده است. 

دیگر امکانات و خدمات هتل گرند وایکینگ کمرآنتالیا :

استخر در فضای باز ، تنیس روی میز، خشکشویی ، اتاق و امکانات برای معلولین و....

 


هتل گرند لوکولوس کمر آنتالیا 

هتل گرند لوکولوس کمر آنتالیا هتلی 4 ستاره و در منطقه ای آرام واقع شده است. این هتل شیک و لوکس تا ساحل تنها 10 دقیقه فاصله دارد. هتل گرند لوکولوس کمر آنتالیا به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای آرام از شهر آنتالیا می تواند بهترین اتنخاب برای گردشگران تور آنتالیا باشد و می توانند بهترین اقامت را در این هتل زیبا داشته باشند. در ضمن توریست های تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند به مرکز شهر کمر آنتالیا به آسانی دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل گرند لوکولوس کمر آنتالیا

هتل گرند لوکولوس دارای 84 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون LCD ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، سیستم تهویه مطبوع و ... می باشند. گردشگران و توریست های تور آنتالیا در سالن بدنسازی هتل می توانند ساعاتی را به ورزش بپردازند. همچنین هتل دارای استخر روباز و حمام ترکی می باشد. میهمانان تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و اروپایی را سفارش داده و میل نمایند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل گرند لوکولوس کمر آنتالیا

امکانات ویژه معلولین ، خدمات پرستاری کودک ، خشکشویی ، خدمات بازی کودکان 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل رویال تاورز ریزورت آنتالیا

royal_tower_hotel_antalya.jpg

هتل رویال تاورز ریزورت آنتالیا در حومه شهر کمر و آنتالیا واقع شده در سال 2011 و در زمینی به وسعت 11 هزار متر مربع بنا شده است. فرودگاه آنتالیا ۴۳ کیلومتر فاصله دارد.این هتل دارای موقعیت عالی بوده با طبیعتی بی نظیرو استثنایی که با دریا ۱۵۰ متر فاصله دارد و با مکان های دیدنی دارای ساحل شنی وطبیعت  فوق العاده خود آماده پذیرایی گردشگران تور آنتالیا می باشد. هتل رویال تاورز ریزورت آنتالیا دارای یک رستوران و وای فای رایگان در سراسر هتل است. این هتل دارای یک مرکز آبگرم و سونای جرفه ای است پارکینگ خصوصی رایگان در هتل موجود است.اتاق های هتل دارای حمامخصوصی باحمام آبگرم است تراس، تلویزیون صفحه تخت باکانال های ماهواره ایدر اتاق موجود است. امکانات این هتل 4 ستاره نظیر اتاق بازیهای کامپیوتری ، استخر ،ماساژ، جکوزی، استخر روباز ،سونا ،مرکز سلامت و آبگرم ،حمام ترکی و بخار ، شیرجه ،حمام ترکی، استخر سر پوشیده ،مرکز بدنسازی، پینگ پنگ ،بازی دارت، کرایه دوچرخه، موج سواری، اسب سواری در اختیار مسافران تور آنتالیا قرار می دهد.

royal_tower_hotel_antalya2.jpg

royal_tower_hotel_antalya4.jpg

royal_tower_hotel_antalya5.jpg

royal_tower_hotel_antalya1.jpg

هتل لارا دینک آنتالیا

هتل 4 ستاره لارا دینک آنتالیا از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار می باشد این هتل مجلل تنها ۳۰۰ متر از ساحل زیبای دریای مدیترانه فاصله دارد. همچنین برای رفتن به مرکز شهر آنتالیا ۲۰ دقیقه باید رانندگی کرد. بنا به درخواست علاقه مندان ترانسفر فرودگاهی و یا کرایه اتومبیل به مقصد فرودگاه بین المللی آنتالیا که در ۷ کیلومتری این هتل ۴ ستاره قرار گرفته، امکان پذیر می باشد. این هتل ساحلی اقامتی مقرون به صرفه را به میهمانان تور آنتالیا ارائه می دهد .

-لارا-دینگ8.jpg

-لارا-دینگ-2.jpg

امکانات هتل لارا دینگ آنتالیا:

هتل لارا دینک با ۴۸ اتاق استاندارد و ۴ اتاق دولوكس یك هتل كوچك و دوستانه به شمار می آید که تمامی اتاق های این هتل با امکانات رفاهی و دکوراسیون مدرن و تکنولوژی بالا آسودگی خاطر مسافرین را به همراه دارد وهمچنین مجهز به سیستم تهویه هوا ،گاوصندوق ، تلویزیون با کانال های ماهواره ای،تلفن مستقیم و… می باشد. رستوران هتل با سرو غذاهای مدیترانه ایی و تركی در خدمت میهمانان تور آنتالیا است.

-لارا-دینگ5.jpg

-لارا-دینگ-1.jpg

امکانات رفاهی و ورزشی هتل لارا دینگ آنتالیاشامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، حمام ترکی و بخار ، استخر روباز ، استخر سرپوشیده (تمام فصل) ومرکز بدنسازی کاملا مجهز می باشد. مهمانان تور آنتالیا می توانند در استخرهتل به آبتنی بپردازند و رفع خستگی کنند.

-لارا-دینگ4.jpg

-لارا-دینگ-6.jpg

هتل هیمروس بیچ آنتالیا

موقعیت جغرافیایی : 

هتل 4 ستاره هیمروس بیچ آنتالیا در ۴۵ کیلومتری آنتالیا و۱ کیلومتری ساحل قرار دارد . این هتل یک هتل کوچک و دوستانه با بهره گیری از یک مکان آرام در حومه کمر است .

-هیمروس1.jpg

-هیمروس-بیچ2-انتالیا.jpg

امکانات هتل هیمروس بیچ آنتالیا

هتل 4 ستاره هیمروس بیچ آنتالیا که حدود ۸۵ اتاق دارد و اتاق ها مجهز به تلویزیون و ماهواره ، مینی بار و بالکن هستند و همه دارای حمام اختصاصی مجهز به سشوار می باشند. منطقه لابی با پذیرش ۲۴ ساعته تور آنتالیا و چک کردن خدمات ، صندوق امن ، نرخ ارز ، کافه ، مینی سوپر مارکت ، باشگاه تفریحی ، رستوران ، اتاق بازی ، دسترسی به اینترنت WLAN ، سرویس رختشویی با هزینه ، زمین بازی کودکان  و پارکینگ رایگان نام برد . این هتل دارای آپارتمان های اختصاصی مجهز به امکانات آشپزی و سیستم تهویه هوا می باشد وعلاوه بر ساحل اختصاصی دارای یک استخر نیز می باشد که بخش مربوط به کودکان آن جداست .

رستوران هتل هیمروس آنتالیا برای پذیرایی در محوطه باز می باشد که شما برای صرف غذا می توانید در نمای مخصوص بیرون هتل Himeros که میز و صندلی چیده اند غذا میل کنید.

-هیمروس2.jpg

 

-هیمروس3.jpg

 

-هیمروس-بیچ1-آنتالیا.jpg

 

-هیمروس-بیچ2-آنتالیا.jpg

 

هتل آپارتمان های کآیرا آنتالیا

اگر قصد مسافرت و گردش به آنتالیا را دارید و برای اقامت نمی خواهید هزینه زیادی بپردازید ما برای شما هتل آپارتمان کایرا را پیشنهاد می دهیم .این هتل از نظر نظافت و بهداشتی ,مناسب می باشد و برای ارائه خدمات به مهمانان تور آنتالیا که در این مکان اقامت می کنند با تلاش زیاد و خون گرم بودن خدمه هتل که به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند ,می توانید برای استراحت در این هتل ,به خوبی آرامش داشته باشید.

-کایرا1.jpg

امکانات هتل آپارتمان های کآیرا آنتالیا :

اتاق های هتل آپارتمان کایرا هم مجهز به امکانات رفاهی ,تخت خواب ,میز ارایشی ,میز غذا خوری ,حمام و سرویس بهداشتی شیک و تمییز و سيستم تهويه مطبوع و …مجهز می باشد.شما می توانید در اتاق های هتل هم از اینترنت با وای فای استفاده کنید .وجود اتاق های بزرگ و خانوادگی در هتل هم جوابگو مهمانان تور آنتالیا می باشد. 

-کایرا3.jpg

-کایرا4.jpg

اگر قصد تفریح دارید در هتل استخر رو باز برای شنا و سرگرم شدن با آب تمییز برای ورزش و تفریح شنا موجود می باشد,شما می توانید در هتل کایرا آنتالیا دوچرخه اجاره کنید و با آن در شهر به راحتی بچرخید که هم ورزش کرده باشید و هم به تفریح و دیدن در آنتالیا بپردازید.

خدمات دیگر هتل آپارتمان های کآیرا آنتالیا : ترانسفر فرودگاه ,گاوصندوق – محل مخصوص کشیدن سیگار و امکانات دیگر… را میتوان نام برد.مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

-کایرا6.jpg

-کایرا2.jpg

هتل توریست آنتالیا

هتل ۴ ستاره توریست آنتالیا  می باشد و با نمای زیبا و رو به دریا توانسته مسافران و گردشگران تور آنتالیا را به خود جذب کند .

1هتل_-توریست.jpg

امکانات هتل توریست آنتالیا:

هتل tourist دارای استخر رو باز می باشد که همراه با ماساژ و همچنین سونا و حمام ترکی دارد که برای کودکان هم زمین بازی خاص در نظر گرفته اند.اتاق های مخصوص برای معلولین و سوئیت های مخصوص تازه عروس و داماد نیز در نظر گرفته اند.در اتاق ها بازی های کامپیوتری و در سالن هتل پینگ پنگ و اسب سواری در هتل برای مسافران و مهمانان در نظر گرفته شده است. رستوران هتل توریست آنتالیا هم اماده پذبرایی برای مهمانان در وعده :صبحانه ,نهار و شام میباشد. مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

-توریست2.jpg

-توریست3.jpg

-توریست_5.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و مشاوره با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل کلاب فالکن آنتالیا

هتل 4 ستاره کلاب فالکن آنتالیا در منطقه لارا احداث شده است. این هتل در مجموع  274 اتاق دارد. در فاصله‌ی ٢٠٠ متری هتل، ایستگاه حمل و نقل عمومی وجود دارد و مرکز توریستی لارا 1 کیلومتر و ساحل لارا 6 کیلومتر با آن فاصله دارد. این هتل فقط 5 کیلومتر تا آنتالیا و حدود 10 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد که باعث جذب مسافران تور آنتالیا میشود. 

_کلاب_فالکن_آنتالیا_3.jpg

امکانات هتل کلاب فالکن آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، ماساژ، استخر روباز،سونا، حمام ترکی و بخار، شیرجه، حمام ترکی و بخار،استخر سر پوشیده، استخر سرباز، ساحل اختصاصی، زمین بازی کودکان، سرویس نگهداری کودکان،اتاق بازیهای کامپیوتری، آسانسور، انبار بار و چمدان، فروشگاه، تهویه، بار، باغ، گرمایش، بوفه، خدمات خانه داری، لباسشویی، آرایشگاه، صبحانه در اتاق، اتو کشی، صرافی، فکس و کپی، تنیس، مرکز بدنسازی، پینگ پنگ، بازی دارت، کارمندان مخصوص بازی و سرگرمی و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_کلاب_فالکن_آنتالیا_5.jpg

_کلاب_فالکن_آنتالیا_2.jpg

_کلاب_فالکن_آنتالیا.jpg

هتل مونتانا بیچ آنتالیا

هتل 4 ستاره مونتانا بیچ آنتالیا در منطقه زیبای کمر واقع شده است. این هتل دارای منظره فوق العاده ای است و مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند با دیدن منظره زیبای آن لذت ببرند. هتل مونتانا بیچ در فاصله 15 کیلومتری مرکز خرید کمر و 30 کیلومتری مرکز خرید آنتالیا قرار دارد. این هتل متشکل از 5 اتاق است که اتاق ها از تمام امکانات رفاهی برخوردارند.

-مونتانا-بیچ-آنتالیا2.jpg

امکانات هتل مونتانا بیچ آنتالیا :

از امکانات این هتل می توان به استخر روباز , استخر سر پوشیده , رستوران در فضای باز , والیبال ساحلی , سالن ورزشی , سالن شطرنج و تنیس و... اشاره کرد. علاوه بر این در میان وعده های صبحانه , نهار , شام اسنک و عصرانه نیز سرو می شود. مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از سفر خود لذت ببرند.

-مونتانا-بیچ-انتالیا3.jpg

-مونتانا-بیچ-آنتالیا5.jpg

-مونتانا-بیچ-آنتالیا1.JPEG

هتل لارا فالکن آنتالیا

هتل 4 ستاره لارا فالکن آنتالیا در منطقه لارا و در یک ساحل صخره ای زیبا قرار گرفته است. این هتل دارای امکانات رفاهی فوق العاده ای می باشد و به مسافران عزیز تور آنتالیا توصیه می شود که این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. هتل لارا فالکن متشکل از 6 بلوک مجزا و 275 اتاق می باشد که کف آن ها پارکت شده. اتاق ها دارای بالکن های با چشم انداز بی نظیری هستند. اتاق ها بسیار مجهز هستند و دارای حمام خصوصی کامل , ماهواره , تلویزیون , سیستم تهویه و.... می باشند. از مزایای هتل لارا فالکن نزدیک بودنش به مراکز خرید و دیدنی های آنتالیا می باشد.

-لارا-فالکن-آنتالیا1.jpg

امکانات هتل لارا فالکن آنتالیا :

از امکانات این هتل 4 ستاره می توان به موارد زیر اشاره کرد: استخر سرپوشیده و روباز , استخر کودک , رستوران ساحلی , انواع سونا , پارک کودک , مزیک زنده , مینی کلوپ , سالن تنیس والیبال و ایروبیک , سالن ماساژ , حمام ترکی , پارک کودک و... . از خدماتی که مسافران تور آنتالیا می توانند به صورت رایگان از آن ها استفاده کنند عبارتند از سونا خشک و بخار , استخر کودک , برنامه های تفریحی روزانه و شبانه , سالن تنیس , آکوا پارک , رستوران آلا کارت , موزیک زنده و... . مسافران عزیز تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند سفری به یاد ماندنی را تجربه کنند.

-لارا-فالکن-آنتالیا4.jpg

-لارا-فالکن-آنتالیا5.gif

-لارا-فالکن-آنتالیا2.jpg

هتل آیدین بی گلد دریمز آنتالیا

هتل آیدین بی گلد دریمز آنتالیا جزو هتل های 4 ستاره آنتالیا می باشد و یکی هتل های بسیار زیبا با امکانات عالی آنتالیا به شمار می رود . این هتل دارای ساحل اختصاصی است و مسافران تور آنتالیا می توانند علاوه بر استراحت و تفریح در ساحل زیبای آن از امکانات دیگر آن نیز بهرمند شوند .

-آیدین-بی_گلد-دریمز-آنتالیا1.jpg

امکانات هتل آیدین بی گلد دریمز آنتالیا

رستوران و بار و کافی شاپ , استخر سرپوشیده و روباز سالن زیبایی و بدنسازی , سولاریوم , سونا و جکوزی , ماساژ , سالن کنفرانس , حمام ترکی , زمین تنیس و گلف , خدمات پرینت و فکس , صرافی , پزشک و پرستار کودک , سرویس ویژه معلولین , بوفه صبحانه و ... نام برد.

همچنین این هتل دارای اتاق های یک ، دو و سه تخته , سوئیت , اتاق های استاندارد , اتاق خانواده و اتاق های لوکس و دو لوکس می باشد ، امکاناتی که برای اتاق ها در نظر گرفته شده است شامل : تلویزیون , ماهواره , تلفن , مینی بار , حمام , سشوار , صندوق امانات , سیستم تهویه مطبوع , روم سرویس 24 ساعته , گاو صندوق می باشد .

-آیدین-بی_گلد-دریمز-آنتالیا4.jpg

-آیدین-بی_گلد-دریمز-آنتالیا7.jpg

-آیدین-بی_گلد-دریمز-آنتالیا2.jpg

هتل بلو همیل آنتالیا

هتل بلو همیل آنتالیا در شمار هتل های 4 ستاره آنتالیا قرار دارد و یکی از هتل های شیک و مجلل آنتالیا محسوب می شود که در منطقه کمر واقع گردیده است. این هتل با ارائه بهترین امکانات سفری خوش و خاطره انگیز را برای مسافران تور آنتالیا  به ارمغان خواهد آورد. هتل بلو همیل آنتالیا شامل اتاق های استاندارد ، اتاق خانواده است که تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون ، ماهواره ، تلفن ، مینی بار , حمام , صندوق امانات , سیستم تهویه مطبوع , روم سرویس شبانه روزی , گاو صندوق و ... می باشند .

-بلو-همیل-آنتالیا6.jpg

امکانات هتل بلو همیل آنتالیا :

رستوران و بار , سالن بدنسازی , سونا و جکوزی , سالن ماساژ , سالن کنفرانس , استخر روباز و پوشیده , صرافی , لاندری , فروشگاه و ... می باشد . اتاق های این هتل شامل اتاق های استاندارد ، اتاق خانواده است که این اتاق ها دارای : تلویزیون ، ماهواره ، تلفن ، مینی بار , حمام , صندوق امانات , سیستم تهویه مطبوع , روم سرویس 24 ساعته , گاو صندوق و ... می باشند . مسافران تور آنتالیا  با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

-بلو-همیل-آنتالیا5.jpg

-بلو-همیل-انتالیا7.jpg

-بلو-همیل-آنتالیا8.jpg

هتل آدونیس آنتالیا

هتل 4 ستاره آدونیس آنتالیا در بین آنتالیا و منطقه لارا احداث شده است. این 10 طبقه هتل مجموعا 227 اتاق دارد. فاصله این هتل تا مرکز شهر در حدود  5 کيلومتر است. فرودگاه آنتاليا در 15 کيلومتري این هتل قرار دارد.

_آدونیس_آنتالیا_5.JPG

امکانات هتل آدونیس آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، بالکن، آسانسور، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، فروشگاه در هتل، تهویه، بار، باغ، گرمای،بوفه، خدمات خانه داری، لباسشویی، خشکشویی، آرایشگاه، فکس و کپی، بیلیارد، پینگ پنگ، بازی دارت، استخر سرباز، ساحل اختصاصی، استخر سرپوشیده و... . مسافرانتور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_آدونیس_آنتالیا_4.jpg

_آدونیس_آنتالیا_2.jpg

_آدونیس_آنتالیا.jpg

هتل لارا پارک آنتالیا

هتل 4 ستاره لارا پارک آنتالیا در منطقه لارا بنا شده است. این هتل از 4 ساختمان جداگانه و 472 اتاق تشکیل شده است. هتل لارا پارك 8 كليومتر از فرودگاه آنتاليا و 12 كیلومتر از مركز شهر آنتاليا فاصله دارد. این هتل با ساحل اختصاصی خود ۲۰۰ متر فاصله دارد همچنین از یک استخر بزرگ و آبگرم مرکزی نیز برخوردار می باشد.

 _لارا_پارک_آنتالیا_3.jpg

امکانات هتل لارا پارک آنتالیا:

پذیرش شبانه روزی، آسانسور، گاوصندوق، تهویه، بار، بوفه، خدمات خانه داری، اتو کشی، صرافی، کرایه اتومبیل، استخر سرباز، ساحل اختصاصی و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

 

_لارا_پارک_آنتالیا_4.jpg

 

 

_لارا_پارک_آنتالیا.jpg

هتل ماتیات آنتالیا

هتل 4 ستاره ماتیات آنتالیا در منطقه کمر آنتالیا احداث شده است. این هتل در مجموع 140 اتاق دارد. فرودگاه آنتالیا 1 ساعت با این هتل فاصله دارد. این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع می باشد. همچنین پذیرش هتل به صورت 24 ساعته است که مورد توجه بسیاری از مسافران تور آنتالیا قرار دارد.

_ماتیات_آنتالیا_3.jpg

امکانات هتل ماتیات آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، ترانسفر فرودگاه، پارکینگ، مرکز خرید، خدمات و تخت برای کودک و نوزاد، باربیکیو، باغ، کافی شاپ فضای باز، صرافی، ساحل اختصاصی، آسانسور، اتوشویی، خشکشویی، لاندری، صندوق امانات، تهویه مطبوع، جکوزی، پارک آبی، سالن بدنسازی، فیتنس، پارک، اتاق بازی، استخر کودکان، وای فای رایگان در اتاق ها، غواصی، کتابخانه، استخر رو باز، اتاق ماساژ، اجاره دوچرخه و اتومبیل، تنیس روی میز، سونا، ورزش های آبی موتوری، دارت و... را نام برد. مسافران تور آنتالیابا اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_ماتیات_آنتالیا_4.jpg

_ماتیات_آنتالیا.jpg

 

 

 

هتل مجیک سان آنتالیا

هتل 4 ستاره مجیک سان آنتالیا در شمار هتل های 4 ستاره قرار دارد و این هتل در منطقه کمر و در فاصله 150 کیلومتری از ساحل واقع شده است. فرودگاه آنتالیا 40 کیلومتر و مراکز خرید این شهر 45 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. در این هتل مجموعا 180 اتاق دو و سه نفره وجود دارد. پلاژ اختصاصی یکی از امکاناتی است که هتل برای میهمانان خود در نظر گرفته است.

 -مجیک-سان-آنتالیا1.jpg

امکانات هتل مجیک سان آنتالیا :

رستوران، پذیرش شبانه روزی ، آسانسور ، گاوصندوق ، فروشگاه ، تهویه ، بار، باغ ، خدمات خانه داری ، امکانات جلسه و ضیافت ، صرافی ، استخر روباز،سونا، مرکز سلامت و آبگرم، استخر سر پوشیده، زمین بازی کودکان و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

-مجیک-سان-آنتالیا.jpg

_مجیک_سان_آنتالیا_7.jpg

-مجیک-سان-آنتالیا2.jpg

هتل آستریا کلاب آنتالیا

هتل 4 ستاره آستریا کلاب آنتالیا در منطقه بلک بنا شده است. این هتل در مجموع 496 اتاق دارد. فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 43 کیلومتر ، تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 33 کیلومتر و تا مراکز خرید بلک 3 کیلومتر است. هتل به اینترنت پرسرعت وایرلس مجهز می باشد. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد.

_آستریا_کلاب_آنتالیا_2.JPG

امکانات هتل آستریا کلاب آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، سرسره های آبی ، چتر آفتاب ، مینی کلاب، اجرای برنامه های تفریحی و ورزشی، صرافی، کپی و فکس، تهویه ، گاوصندوق، انبار بار و چمدان، آسانسور، مرکز تجاری، فروشگاه، پذیرش شبانه روزی ، ترانسفر فرودگاه، سالن کنفرانس، اینترنت پر سرعت رایگان، بار، کافی شاپ ، ژیمناستیک، زمین تنیس، استخر روباز و سرپوشیده، سونا، جکوزی ، ماساژ درمانی، حمام ترکی و بخار، مرکز سلامت و آبگرم، سالن بدنسازی، سرویس نگهداری از کودکان، پینگ پنگ، والیبال ساحلی، ایروبیک، بیلیارد، و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

 

_آستریا_کلاب_آنتالیا_3.jpg

_آستریا_کلاب_آنتالیا_1.jpg

_آستریا_کلاب_آنتالیا.jpg

 

هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا

هتل 4 ستاره آتلانتیس لیماک آنتالیا در منطقه بلک بنا شده است. این هتل در مجموع 373 اتاق دارد و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 40 کیلومتر و تا مرکز شهر آنتالیا45 کیلومتر فاصله دارد. همچنین آبشار ماناوگات 35 کیلومتر و معبد باستانی آسپاندوس 30 کیلومتر تا این هتل فاصله دارند.

_آتلانتیس_لیماک.jpg

امکانات هتل آتلانتیس لیماک آنتالیا:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، بار، محل نگهداری کودکان، صرافی، پارکینگ، لاندری، فروشگاه، کافی شاپ ، میز بیلیارد ، میز پینگ پنگ، زمین گلف، تلویزیون ال سی دی، ماهواره، تلفن، مینی بار، حمام ، سشوار، صندوق امانات ، سیستم تهویه ، روم سرویس 24 ساعته، گاو صندوق ، یخچال، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا، جکوزی، ماساژ، سالن کنفرانس، استخر روباز، آرایشگاه و... . مسافران تور آنتالیا با اقامت در این هتل می توانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

_آتلانتیس_لیماک_4_1.jpg

 _آتلانتیس_لیماک_3.jpg

_آتلانتیس_لیماک_5.jpg

هتل باتونت گاردن ریزورت آنتالیا _آنتالیا.gif_آنتالیا.gif_آنتالیا.gif_آنتالیا.gif Antalya Batont Garden Resort Hotel

هتل 4 ستاره باتونت گاردن آنتالیا Antalya Batont Garden Hotel در سال 2011 میلادی در زمینی به مساحت 12.000 متر مربع در منطقه کمر آنتالیا بازگشایی شده است. این هتل در مجموع از 177 اتاق و سوییت تشکیل شده است. هتل در فاصله 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا و در 30 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار دارد.رستوران های این هتل با انواع غذاهای بین المللی آماده پذیرایی از میهمانان تور آنتالیا می باشند. با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توان به دریا دسترسی داشت. هتل به اینترنت بی سیم مجهز می باشد. هتل باتونت گاردن ۲۲ کیلومتر با شهرستان باستانی لیکیا پاسه لیس و ۷۰کیلومتر با پیست اسکی Saklikent فاصله دارد. یکی از امکانات هتل پارکینگ خصوصی رایگان می باشد.

-باتونت-گاردن-آنتالیا.gif

سایر امکانات و تصاویر هتل باتونت گاردن آنتالیا:

استخر روباز، باغ، تراس، دارت، سونا، مرکز تناسب اندام، آبگرم و مرکز سلامتی، ماساژ، حمام ترکی و بخار، منطقه ساحل خصوصی، انبار بار و چمدان، خشکشویی، لباسشویی، اتوکشی، فکس و کپی، آسانسور، رستوران بوفه، فروشگاه، صندوق امانات، آرایشگاه و...

-باتونت-گاردن-آنتالیا-1.gif

-باتونت-گاردن-آنتالیا-2.gif

-باتونت-گاردن-آنتالیا-3.gif

 

هتل الدار ریزورت آنتالیا _آنتالیا.gif_آنتالیا.gif_آنتالیا.gif_آنتالیا.gif Antalya Eldar Resort Hotel

هتل 4 ستاره الدار ریزورت آنتالیا Antalya Eldar Resort Hotel در سال 2011میلادی در زمینی به مساحت حدود 11.000 متر مربع در منطقه کمر آنتالیا احداث شده است.این هتل در یک ساختمان 5 طبقه و در مجموع دارای 172 اتاق می باشد. این هتل در کنار دریا واقع شده است. در این هتل سالن کنفرانس وجود دارد. همچنین یک صرافی برای دسترسی میهمانان تور آنتالیا در نظر گرفته شده است.فاصله هتل الدر ریزورت آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 48 کیلومتر و فاصله هتل تا شهر کمر آنتالیا حدود 8 کیلومتر می باشد.

 -الدار-ریزورت-آنتالیا.gif

-الدار-ریزورت-آنتالیا-1.gif

سایر امکانات و تصاویر هتل الدار ریزورت آنتالیا:

رستوران بین المللی،پذیرش شبانه روزی،تهویه مطبوع، سیستم گرمایش،خدمات تحویل بار و چمدان،روم سرویس،تلویزیون ال سی دی،ماهواره،تلفن، مینی بار،گاو صندوق،بالکن،حمام،سشوار، صندوق امانات،حمام،استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی و ورزشی،استخر روباز،حمام سنتی ترکی،پزشک،خدمات پرینت و فکس،صرافی،پارکینگ، لاندری، اسکواش، فروشگاه، سونا،جکوزی،ماساژ،سالن کنفرانس و...

-الدار-ریزورت-آنتالیا-3.gif

-الدار-ریزورت-آنتالیا-2.gif

-الدار-ریزورت-آنتالیا-4.gif