rexusland1jpg.jpg

درباره هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا جزء دسته هتل های زنجیره ای ریکسوس می باشد که در منطقه بلک آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا بنا گردیده است. این هتل مجلل جزء هتل های 5 ستاره محسوب می شود.

فاصله هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا تا فرودگاه آنتالیا 25 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 30 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا دارای اتاق ها و سوئیت های لوکسی می باشد که به سبک فانتزی و داستان های افسانه ای برای گردشگران تور آنتالیا طراحی و تزئین شده اند. همچنین اتاق ها ازامکانات و تجهیزات بسیار خوبی برخوردار می باشند. در ضمن این هتل برای گردشگران تور آنتالیا که دارای فزرند پسر می باشند اتاق هایی به رنگ آبی و شخصیت های پسرانه و برای گردشگران تور آنتالیا که دارای فرزند دختر می باشند اتاق هایی به رنگ صورتی و شخصیت های دخترانه دارد.

امکانات اتاق های هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و .....

rexusland4jpg.jpg

rexusland5jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

از امکانات رفاهی و تفریحی هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا می توان به سینمای 5 بعدی ، رودخانه ، تونل وحشت آبی ، سونا ، جکوزی ، زمین بازی و استخر مخصوص کودکان ، باشگاه تناسب اندام ، حمام ترکی ، اتاق ماساژ ، زمین تنیس ، ورزش های آبی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا نیز اشاره کرد.

rexusland3jpg.jpg

rexusland6jpg.jpg

rexusland2jpg.jpg

دیگر امکانات و خدمات هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

خدمات خشکشویی و لباسشویی ، پذیرش 24 ساعته ، پارکینگ و ........

رستوران های هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا :

هتل ریکسوس لند او لجندز تم پارک آنتالیا دارای چندین رستوران زیبا می باشد که در رستوران اصلی هتل انواع غذاهای اروپایی ، ایتالیایی ، بین المللی و .... به صورت بوفه باز برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود. یکی دیگر از رستوران های بسیار شگفت انگیز هتل رستوران 111 می باشد که بزرگترین رستوران آکواریومی بوده و 3 آکواریوم بزرگ محوطه هتل را دربرگرفته است و گردشگران تور آنتالیا با تماشا به این فضای جذاب و دیدنی غذاهای دلخواه خود را با اشتیاق بیشتر میل می کنند. همچنین هتل دارای کافی شاپ های متعددی می باشد که گردشگران تور آنتالیا می توانند انواع نوشیدنی های سرد و گرم را در این کافه ها سرو کنند.

rexusland7jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954 -021  تماس حاصل فرمایید.