هتل دیاموند بیچ آنتالیا

درباره هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا هتلی مجلل و 4 ستاره در منطقه سیده آنتالیا می باشد و در ساحل دریای مدیترانه واقع شده است. این هتل تا ساحل تنها 350 متر فاصله دارد.

فاصله هتل دیاموند بیچ آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 55 کیلومتر و با مرکز شهر 17 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا دارای اتاق های زیبا و مدرنی می باشد که از امکانات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند. اتاق های هتل به اتاق های استاندارد ، اتاق های خانوادگی ، اتاق های دوبلکس تقسیم بندی می شوند.

امکانات اتاق های هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مینی بار ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع ، بالکن با چشم اندازی زیبا و ....

diamond5jpg.jpg

diamond4jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل دیاموند بیچ آنتالیا می توان به استخر ، سونا ، حمام ترکی ، آبگرم ، سرسره های آبی ، سالن بدنسازی ، اتاق ماساژ و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

diamond2jpg.jpg

خدمات و دیگر امکانات هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات خشکشویی ، پارکینگ و .....

رستوران هتل دیاموند بیچ آنتالیا :

هتل دیاموند بیچ آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی ، مدیترانه ای ، عثمانی و ...... در این رستوران ها برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود.

 diamond1jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل لاتانیا پالم آنتالیا

palm7jpg.jpg

درباره هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا هتلی زیبا و 4 ستاره می باشد که در مرکز شهر آنتالیا که به ترکیش ریورا معروف می باشد قرار گرفته است. این هتل به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و گردشگری هر ساله پذیرای زیادی از گردشگران تور آنتالیا می باشد.

فاصله هتل لاتانیا پالم آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا تا فرودگاه 8 کیلومتر و با ایستگاه اتوبوس 10 کیلومتر و با منطقه لارا 7 کیلومتر و با موزه آنتالیا 8 کیلومتر و با مرکز خرید 5 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا در مجموع دارای 86 اتاق می باشد که دارای 74 اتاق استاندارد و 11 سوئیت و 1 اتاق خاص مجهز می باشد. همه اتاق های هتل از امکانات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، وای فای ، تخت خواب ، سیستم تهویه مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و .....

palm3jpg.jpg

palm4jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا دارای امکانات رفاهی و تفریحی از قبیل سالن تناسب اندام ، حمام ترکی ، سونا ، اتاق بخار ، جکوزی و .... برای گردشگران تور آنتالیا می باشد.

palm5jpg.jpg

palm6jpg.jpg

رستوران ها و کافه بارهای هتل لاتانیا پالم آنتالیا :

هتل لاتانیا پالم آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... در این رستوران ها برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین گردشگران می توانند در کافه بارهای هتل نوشیدنی های دلخواه خود را سرو کنند.

 palm1jpg.jpg

 palm2jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

هتل بلکون آنتالیا

belkonan1jpg.jpg

هتل بلکون آنتالیا هتلی زیبا و شیک می باشد که 4 ستاره و در منطقه بلک آنتالیا واقع شده است. این هتل در زمینی به مساحت 10 هکتار برای گردشگران تور آنتالیا بنا گردیده است. هتل بلکون آنتالیا تا فرودگاه 30 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 35 کیلومتر فاصله دارد. همچنین این هتل دارای ساحل اختصاصی برای گردشگران تور آنتالیا می باشد و تا ساحل دریای مدیترانه تنها 22 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل بلکون آنتالیا :

هتل بلکون آنتالیا در مجموع 182 اتاق را در برگرفته است که همه اتاق ها با رنگ های گرم طراحی شده اند و از امکانات خوبی برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به یخچال ، مبلمان ، تلویزیون ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و .... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد. همچنین اتاق ها دارای بالکن می باشند که نمایی زیبا از منطقه بلک به چشم می خورد. در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و.... برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود. از امکانات رفاهی و تفریحی هتل بلکون آنتالیا می توان به میز تنیس ، میز بیلیارد ، استخر ، سونا ، آبگرم ، زمین بازی مخصوص کودکان و ..... برای توریست های تور آنتالیا اشاره کرد. در ضمن خدمات هتل بلکون آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا به صورت all ارائه می شود. 

دیگر امکانات و خدمات هتل بلکون آنتالیا :

پارکینگ ، پذیرش 24 ساعته ، کافه ، سالن ماساژ و ..... 

 belkonan2jpg.jpg

 belkonan5jpg.jpg

belkonan4jpg.jpg

belkonan3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل نشیرا آنتالیا

nashira1jpg.jpg

درباره هتل نشیرا آنتالیا :

هتل نشیرا آنتالیا از هتل های خوب و لوکس منطقه سیده آنتالیا می باشد. این هتل مجلل جزء هتل های 4 ستاره به شمار می آید. هتل نشیرا آنتالیا در سال 2013 میلادی برای گردشگران تور آنتالیا مورد بازسازی قرار گرفته است.

فاصله هتل نشیرا آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل نشیرا آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 70 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 60 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل نشیرا آنتالیا :

هتل نشیرا آنتالیا دارای 478 اتاق لوکس می باشد که اتاق ها با رنگ های دلنشین و دکوراسیون مدرن برای گردشگران تور آنتالیا طراحی شده اند. همچنین اتاق ها از امکانات خوبی برخوردار می باشند. اتاق های هتل به اتاق های استاندارد ، اتاق های خانوادگی ، اتاق های دوبلکس ، اتاق ویژه معلولین تقسیم بندی می شوند.

امکانات اتاق های هتل نشیرا آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، سیستم تهویه مطبوع ، وای فای ، صندوق امانات و ......

nashira7jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل نشیرا آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل نشیرا آنتالیا می توان به والیبال ساحلی ، زمین تنیس ، استخر ، جکوزی ، زمین بازی مخصوص کودکان ، ورزش های آبی ، 4 عدد پارک آبی به همراه 27 سرسره آبی ، اتاق ماساژ ، حمام ترکی ، سالن تناسب اندام  ، ساحل اختصاصی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

خدمات و دیگر امکانات هتل نشیرا آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، سالن زیبایی و .... 

nashira3jpg.jpg

nashira4jpg.jpg

nashira8jpg.jpg

رستوران ها و کافه بارهای هتل نشیرا آنتالیا :

رستوران اصلی هتل نشیرا آنتالیا با گنجایش 1000 نفر آماده پذیرایی از گردشگران تور آنتالیا با انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... می باشد. همچنین هتل دارای 5 رستوران آلاکارته می باشد که استفاده از این رستوران ها با رزرو قبلی امکان پذیر می باشد. گردشگران تور آنتالیا می توانند در کافه بارهای هتل انواع نوشیدنی های گرم و سرد را سرو کنند.

 nashira5jpg.jpg

nashira6jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل گرند میرامور آنتالیا

grandmiramor5jpg.jpg

درباره هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا هتلی شیک و 4 ستاره در منطقه کمر آنتالیا می باشد. این هتل تا ساحل 250 متر فاصله دارد. از امتیازات هتل قیمت مناسب آن نسبت به دیگر هتل های واقع در منطقه کمر آنتالیا برای گردشگران تور آنتالیا نیز می باشد. در ضمن خدمات هتل به صورت all می باشد.

فاصله هتل گرند میرامور آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل گرند میرامور آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 60 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 45 کیلومتر و 4 کیلومتر تا مرکز شهر کمر فاصله دارد. 

امکانات هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا در 3 طبقه و 314 باب اتاق را در برگرفته است. همه اتاق های هتل با دکوراسیون مدرن و امکانات پیشرفته برای گردشگران تور آنتالیا طراحی شده اند.

امکانات اتاق های هتل گرند میرامور آنتالیا :

تلویزیون ، سیستم تهویه مطبوع ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ........

grandmiramor2jpg.jpg

grandmiramor6jpg.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا دارای امکانات رفاهی از قبیل باشگاه تناسب اندام ، زمین تنیس ، زمین بازی مخصوص کودکان ، استخر ، سونا ، اتاق ماساژ ، حمام ترکی ، پارک آبی ، ساحل اختصاصی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا می باشد.

grandmiramor1jpg.jpg

grandmiramor7jpg.jpg

دیگر امکانات و خدمات هتل گرند میرامور آنتالیا :

پارکینگ ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، پذیرش 24 ساعته ، سالن زیبایی ، خدمات شاتل ، کارکنان مسلط به چند زبان و .....

رستوران ها و کافی شاپ های  هتل گرند میرامور آنتالیا :

هتل گرند میرامور آنتالیا دارای رستوران و کافه بارهای متعددی می باشد که گردشگران تور آنتالیا می توانند در این رستوران ها انواع غذاهای ترکی ، بین المللی و ... را سفارش داده و سرو کنند.

 grandmiramor8jpg1.jpg

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021  تماس حاصل فرمایید.

هتل گلدن رینگ آنتالیا

هتل گلدن رینگ آنتالیا یکی از هتل های لوکس و 4 ستاره شهر آنتالیا می باشد. این هتل برای گردشگران تور آنتالیا از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار می باشد. هتل گلدن رینگ آنتالیا در مجموع 80 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها دارای امکاناتی می باشند. از جمله این امکانات می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم و .... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی و بین المللی برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. همچنین هتل گلدن رینگ آنتالیا دارای امکانات رفاهی از جمله استخر ، سونا ، زمین تنیس ، سالن تناسب اندام ، زمین بازی مخصوص کودکان و ..... برای توریست های تور آنتالیا می باشد. همچنین هتل دارای ساحل اختصاصی نیز می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل گلدن رینگ آنتالیا :

کافی نت ، کافی شاپ ، امکانات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی ، فروشگاه ، پارکینگ و .....

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیاو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

هتل سارپ بلک آنتالیا

sarp1jpg.jpg

درباره هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا از هتل های خوب و 4 ستاره منطقه بلک آنتالیا می باشد. این هتل در سال 2014 میلادی برای گردشگران تور آنتالیا بنا شده است.

فاصله هتل سارپ بلک آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل سارپ بلک آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 25 کیلومتر و با مرکز شهر 35 کیلومتر و با ساحل تنها 16 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا در 4 طبقه و 65 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها از امکانات و تجهیزات خوبی برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل سارپ بلک آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، وای فای ، مینی بار ، سیستم تهویه هوا ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، صندوق امانات و ......

sarp2jpg.jpg

sarp3jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل سارپ بلک آنتالیا :

از جمله امکانات رفاهی هتل سارپ بلک آنتالیا می توان به استخرروباز و سرپوشیده ، سونا ، جکوزی ، حمام ترکی ، اتاق ماساژ ، ورزش های آبی ، باشگاه تناسب اندام ، زمین بازی  و ..... برای گردشگران تور آنتالیا اشاره کرد.

sarp5jpg.jpg

 دیگر امکانات و خدمات هتل سارپ بلک آنتالیا :

پذیرش 24 ساعته ، ترانسفر فرودگاهی ، خدمات نگهداری از کودکان و .....

رستوران هتل سارپ بلک آنتالیا :

هتل سارپ بلک آنتالیا دارای رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی و بین المللی و ..... در این رستوران برای گردشگران تور آنتالیا نیز طبخ می شود.

 sarp4jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید.

هتل رویال تاج محل آنتالیا

درباره هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا جزء دسته هتل های 4 ستاره منطقه سیده آنتالیا می باشد که در سال 2015 میلادی در زمینی به وسعت 40.000 مترمربع برای گردشگران تور آنتالیا بنا گردیده است. اطراف این هتل را باغ های سرسبز و منظره ای زیبا احاطه کرده است که زیبایی هتل رویال تاج محل آنتالیا را دو چندان کرده است. 

فاصله هتل رویال تاج محل آنتالیا تا فرودگاه و مرکز شهر :

هتل رویال تاج محل آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها 48 کیلومتر و با مرکز شهر آنتالیا 70 کیلومتر و با مرکز شهر سیده تنها 7 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا در مجموع 450 اتاق را دارا می باشد که اتاق ها لوکس و بزرگ بوده و با دکوری خاص طراحی شده اند. در ضمن اتاق ها دارای بالکن می باشند که چشم اندازی زیبا دارند. اتاق های هتل رویال تاج محل آنتالیا از امکانات ویژه ای برای گردشگران تور آنتالیا برخوردار می باشند.

امکانات اتاق های هتل رویال تاج محل آنتالیا :

یخچال ، تلویزیون ، وای فای ، سیستم تهویه مطبوع ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، مینی بار ، سشوار و ..... 

royaltajmahal4jpg.jpg

امکانات رفاهی هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا دارای امکانات تفریحی از قبیل سالن تناسب اندام ، والیبال ساحلی ، حمام ترکی ، استخر سرپوشیده و روباز ، سینما ، زمین بازی مخصوص کودکان ، اتاق ماساژ ، پارک آبی و .... برای گردشگران تور آنتالیا نیز می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل رویال تاج محل آنتالیا :

صرافی ، خدمات خشکشویی و لباسشویی ، خدمات نگهداری از کودکان ، پارکینگ ، فروشگاه ، سالن زیبایی و ...... 

رستوران های هتل رویال تاج محل آنتالیا :

هتل رویال تاج محل آنتالیا دارای چندین رستوران می باشد که در این رستوران ها انواع غذاهای ایتالیایی ، دریایی ، اروپایی ، بین المللی ، هندی و ..... برای گردشگران تور آنتالیا طبخ می شود. 

 royaltajmahal5jpg.jpg

 royaltajmahal6jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با شماره 41954-021 تماس حاصل فرمایید

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا

 

هتل آکا کارلوس آنتالیا هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه کمر شهر آنتالیا قرار دارد این هتل زیبا در سال 2003 میلادی تاسیس شده و در سال 2005 برای گردشگران تور آنتالیا بازسازی شده است .

امکانات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

هتل آکا کارلوس آنتالیا دارای اتاق های استاندارد و اتاق خانواده و به ویژه اتاق مخصوص معلولین می باشد. گردشگران تور آنتالیا می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور آنتالیا می توانند اوقات فراقت و استراحت خود را در سالن بیلیارد ، سالن ماساژ سپری کنند.

دیگر امکانات و خدمات هتل آکا کارلوس آنتالیا :

سالن بدنسازی ، سالن زیبایی ، اتاق بخار و ....

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید